Inloggen
't Sas Winterdubbel Tornooi 2020-2021
 

 
 

Dubbel Heren 40

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
Gewonnen Sets # gewonnen
games
Verschil Sets Verschil Games
1 Ive Mauquoi-Dirk Bols 3 4 6 36 3 -1
2 Yves De Schauwer-Franky Schautteet 2 2 4 23 3 6
3 GERD DENS-koen eysscher 2 2 4 23 3 4
4 Vincent Mees-Erwin De Haes 2 3 4 28 2 4
5 jef Van Etterbeeck-Bram Stas 2 3 4 22 1 -3
6 peter vandenbussche-Peter De Smedt 1 1 2 12 2 8
7 Peter Morel-Nicolas Depraetere 1 1 2 12 2 7
8 Mike Steylaerts-Jan Pelckmans 1 2 2 16 0 2
9 Andert Daemen-Mathias Vanderhallen 1 2 2 13 -1 -7
10 Martijn Smeuninx-Guy Guldentops 1 3 4 36 0 12
11 Jan Heylen-Peter Vanheuckelom 0 0 0 0 0 0
12 Walter Van Peer-Marc Velghe 0 0 0 0 0 0
13 Yelle Vermant-Matti Vervloet 0 1 0 8 -2 -5
14 Maarten Gebruers-Robby Jacobs 0 1 0 4 -2 -8
15 Peter Van Langendonck-eddy seyns 0 2 1 15 -3 -3
16 Hans Van Dessel-Steve Van Royen 0 2 0 15 -4 -11
17 Luc Torfs-Christoph Van Causbroeck 0 3 2 25 -4 -5



wedstrijden


GERD DENS, koen eysscher
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8076 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen GERD DENS, koen eysscher zo 27-09-2020 17:30 Terrein 1  
7793 Yelle Vermant, Matti Vervloet GERD DENS, koen eysscher zo 04-10-2020 17:30 Terrein 2 5-7,3-6 
8260 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck GERD DENS, koen eysscher za 17-10-2020 16:00 Terrein 4 6-3,5-7,12-14 
6982 jef Van Etterbeeck, Bram Stas GERD DENS, koen eysscher zo 25-10-2020 13:00 Terrein 5  
6927 Jan Heylen, Peter Vanheuckelom GERD DENS, koen eysscher zo 08-11-2020 13:00 Terrein 2  
7977 Peter Van Langendonck, eddy seyns GERD DENS, koen eysscher za 14-11-2020 14:30 Terrein 4  
7019 Maarten Gebruers, Robby Jacobs GERD DENS, koen eysscher zo 06-12-2020 16:00 Terrein 5  
7381 Vincent Mees, Erwin De Haes GERD DENS, koen eysscher za 12-12-2020 20:30 Terrein 5  
7425 Hans Van Dessel, Steve Van Royen GERD DENS, koen eysscher zo 20-12-2020 13:00 Terrein 1  
8153 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans GERD DENS, koen eysscher zo 27-12-2020 19:00 Terrein 2  
7843 Walter Van Peer, Marc Velghe GERD DENS, koen eysscher zo 03-01-2021 16:00 Terrein 6  
8638 Yves De Schauwer, Franky Schautteet GERD DENS, koen eysscher za 13-02-2021 20:30 Terrein 4  
7229 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops GERD DENS, koen eysscher zo 21-02-2021 13:00 Terrein 6  
6889 Ive Mauquoi, Dirk Bols GERD DENS, koen eysscher za 13-03-2021 20:30 Terrein 4  
8186 Peter Morel, Nicolas Depraetere GERD DENS, koen eysscher za 27-03-2021 20:30 Terrein 5  
7319 peter vandenbussche, Peter De Smedt GERD DENS, koen eysscher za 10-04-2021 13:00 Terrein 2  



Ive Mauquoi, Dirk Bols
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7232 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops Ive Mauquoi, Dirk Bols zo 27-09-2020 19:00 Terrein 3 6-7,6-2,9-11 
8264 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Ive Mauquoi, Dirk Bols za 03-10-2020 17:30 Terrein 3 4-6,2-6 
7428 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Ive Mauquoi, Dirk Bols za 10-10-2020 14:30 Terrein 5 5-7,2-6 
8157 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Ive Mauquoi, Dirk Bols zo 11-10-2020 19:00 Terrein 3 6-1,6-1 
8079 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Ive Mauquoi, Dirk Bols za 24-10-2020 19:00 Terrein 4  
6984 jef Van Etterbeeck, Bram Stas Ive Mauquoi, Dirk Bols zo 08-11-2020 19:00 Terrein 2  
7322 peter vandenbussche, Peter De Smedt Ive Mauquoi, Dirk Bols za 21-11-2020 19:00 Terrein 4  
8642 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Ive Mauquoi, Dirk Bols za 28-11-2020 20:30 Terrein 2  
7021 Maarten Gebruers, Robby Jacobs Ive Mauquoi, Dirk Bols za 12-12-2020 19:00 Terrein 5  
6928 Jan Heylen, Peter Vanheuckelom Ive Mauquoi, Dirk Bols za 09-01-2021 20:30 Terrein 3  
7384 Vincent Mees, Erwin De Haes Ive Mauquoi, Dirk Bols zo 24-01-2021 19:00 Terrein 1  
7796 Yelle Vermant, Matti Vervloet Ive Mauquoi, Dirk Bols za 06-02-2021 19:00 Terrein 4  
7846 Walter Van Peer, Marc Velghe Ive Mauquoi, Dirk Bols za 20-02-2021 19:00 Terrein 2  
6889 Ive Mauquoi, Dirk Bols GERD DENS, koen eysscher za 13-03-2021 20:30 Terrein 4  
7980 Peter Van Langendonck, eddy seyns Ive Mauquoi, Dirk Bols za 27-03-2021 19:00 Terrein 2  
8190 Peter Morel, Nicolas Depraetere Ive Mauquoi, Dirk Bols za 10-04-2021 20:30 Terrein 4  



Jan Heylen, Peter Vanheuckelom
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8156 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 25-10-2020 16:00 Terrein 6  
7427 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 31-10-2020 19:00 Terrein 4  
6927 Jan Heylen, Peter Vanheuckelom GERD DENS, koen eysscher zo 08-11-2020 13:00 Terrein 2  
8189 Peter Morel, Nicolas Depraetere Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 15-11-2020 20:30 Terrein 3  
7979 Peter Van Langendonck, eddy seyns Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 21-11-2020 17:30 Terrein 3  
7231 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 29-11-2020 13:00 Terrein 5  
7321 peter vandenbussche, Peter De Smedt Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 06-12-2020 16:00 Terrein 3  
6983 jef Van Etterbeeck, Bram Stas Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 13-12-2020 13:00 Terrein 5  
7845 Walter Van Peer, Marc Velghe Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 27-12-2020 16:00 Terrein 5  
6928 Jan Heylen, Peter Vanheuckelom Ive Mauquoi, Dirk Bols za 09-01-2021 20:30 Terrein 3  
8263 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 16-01-2021 17:30 Terrein 5  
7020 Maarten Gebruers, Robby Jacobs Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 31-01-2021 19:00 Terrein 3  
8641 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 20-02-2021 17:30 Terrein 2  
8078 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 06-03-2021 17:30 Terrein 4  
7795 Yelle Vermant, Matti Vervloet Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 14-03-2021 19:00 Terrein 3  
7383 Vincent Mees, Erwin De Haes Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 27-03-2021 20:30 Terrein 3  



jef Van Etterbeeck, Bram Stas
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7386 Vincent Mees, Erwin De Haes jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 03-10-2020 20:30 Terrein 3 3-6,0-6 
7233 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops jef Van Etterbeeck, Bram Stas zo 04-10-2020 13:00 Terrein 5 6-1,6-3 
7984 Peter Van Langendonck, eddy seyns jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 10-10-2020 17:30 Terrein 1 4-6,6-0,5-10 
6982 jef Van Etterbeeck, Bram Stas GERD DENS, koen eysscher zo 25-10-2020 13:00 Terrein 5  
7850 Walter Van Peer, Marc Velghe jef Van Etterbeeck, Bram Stas zo 01-11-2020 14:30 Terrein 1  
6984 jef Van Etterbeeck, Bram Stas Ive Mauquoi, Dirk Bols zo 08-11-2020 19:00 Terrein 2  
8195 Peter Morel, Nicolas Depraetere jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 21-11-2020 20:30 Terrein 5  
7431 Hans Van Dessel, Steve Van Royen jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 28-11-2020 20:30 Terrein 4  
6983 jef Van Etterbeeck, Bram Stas Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 13-12-2020 13:00 Terrein 5  
8161 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans jef Van Etterbeeck, Bram Stas zo 03-01-2021 19:00 Terrein 2  
8083 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 16-01-2021 17:30 Terrein 3  
8270 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 30-01-2021 17:30 Terrein 5  
7022 Maarten Gebruers, Robby Jacobs jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 13-02-2021 19:00 Terrein 2  
8649 Yves De Schauwer, Franky Schautteet jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 27-02-2021 20:30 Terrein 2  
7800 Yelle Vermant, Matti Vervloet jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 20-03-2021 19:00 Terrein 2  
7324 peter vandenbussche, Peter De Smedt jef Van Etterbeeck, Bram Stas zo 04-04-2021 14:30 Terrein 2  



Maarten Gebruers, Robby Jacobs
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7382 Vincent Mees, Erwin De Haes Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 18-10-2020 20:30 Terrein 1 6-2,6-2 
8077 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 15-11-2020 16:00 Terrein 2  
7426 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 22-11-2020 14:30 Terrein 6  
7978 Peter Van Langendonck, eddy seyns Maarten Gebruers, Robby Jacobs za 28-11-2020 19:00 Terrein 2  
7019 Maarten Gebruers, Robby Jacobs GERD DENS, koen eysscher zo 06-12-2020 16:00 Terrein 5  
7021 Maarten Gebruers, Robby Jacobs Ive Mauquoi, Dirk Bols za 12-12-2020 19:00 Terrein 5  
8188 Peter Morel, Nicolas Depraetere Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 03-01-2021 19:00 Terrein 3  
8155 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Maarten Gebruers, Robby Jacobs za 09-01-2021 16:00 Terrein 5  
8640 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Maarten Gebruers, Robby Jacobs za 23-01-2021 16:00 Terrein 1  
7020 Maarten Gebruers, Robby Jacobs Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 31-01-2021 19:00 Terrein 3  
7022 Maarten Gebruers, Robby Jacobs jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 13-02-2021 19:00 Terrein 2  
7320 peter vandenbussche, Peter De Smedt Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 14-02-2021 19:00 Terrein 2  
8262 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 28-02-2021 16:00 Terrein 1  
7230 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 14-03-2021 14:30 Terrein 3  
7794 Yelle Vermant, Matti Vervloet Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 28-03-2021 19:00 Terrein 3  
7844 Walter Van Peer, Marc Velghe Maarten Gebruers, Robby Jacobs za 10-04-2021 19:00 Terrein 3  



Martijn Smeuninx, Guy Guldentops
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7232 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops Ive Mauquoi, Dirk Bols zo 27-09-2020 19:00 Terrein 3 6-7,6-2,9-11 
8645 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 03-10-2020 20:30 Terrein 4 7-6,4-6,10-4 
7233 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops jef Van Etterbeeck, Bram Stas zo 04-10-2020 13:00 Terrein 5 6-1,6-3 
8081 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 21-11-2020 17:30 Terrein 1  
7231 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 29-11-2020 13:00 Terrein 5  
8159 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 12-12-2020 17:30 Terrein 3  
8267 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 20-12-2020 17:30 Terrein 1  
7430 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 27-12-2020 14:30 Terrein 5  
7323 peter vandenbussche, Peter De Smedt Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 10-01-2021 19:00 Terrein 2  
7385 Vincent Mees, Erwin De Haes Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 16-01-2021 19:00 Terrein 5  
8192 Peter Morel, Nicolas Depraetere Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 23-01-2021 19:00 Terrein 2  
7848 Walter Van Peer, Marc Velghe Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 14-02-2021 17:30 Terrein 6  
7229 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops GERD DENS, koen eysscher zo 21-02-2021 13:00 Terrein 6  
7982 Peter Van Langendonck, eddy seyns Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 27-02-2021 19:00 Terrein 5  
7798 Yelle Vermant, Matti Vervloet Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 07-03-2021 16:00 Terrein 4  
7230 Martijn Smeuninx, Guy Guldentops Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 14-03-2021 14:30 Terrein 3  



peter vandenbussche, Peter De Smedt
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8165 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans peter vandenbussche, Peter De Smedt zo 27-09-2020 19:00 Terrein 2 2-6,2-6 
7387 Vincent Mees, Erwin De Haes peter vandenbussche, Peter De Smedt zo 25-10-2020 19:00 Terrein 1  
7801 Yelle Vermant, Matti Vervloet peter vandenbussche, Peter De Smedt zo 01-11-2020 19:00 Terrein 2  
8653 Yves De Schauwer, Franky Schautteet peter vandenbussche, Peter De Smedt za 14-11-2020 19:00 Terrein 4  
7322 peter vandenbussche, Peter De Smedt Ive Mauquoi, Dirk Bols za 21-11-2020 19:00 Terrein 4  
7321 peter vandenbussche, Peter De Smedt Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 06-12-2020 16:00 Terrein 3  
7432 Hans Van Dessel, Steve Van Royen peter vandenbussche, Peter De Smedt za 12-12-2020 13:00 Terrein 1  
7852 Walter Van Peer, Marc Velghe peter vandenbussche, Peter De Smedt za 19-12-2020 19:00 Terrein 5  
8199 Peter Morel, Nicolas Depraetere peter vandenbussche, Peter De Smedt za 09-01-2021 13:00 Terrein 5  
7323 peter vandenbussche, Peter De Smedt Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 10-01-2021 19:00 Terrein 2  
7320 peter vandenbussche, Peter De Smedt Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 14-02-2021 19:00 Terrein 2  
8087 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen peter vandenbussche, Peter De Smedt za 27-02-2021 19:00 Terrein 4  
8274 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck peter vandenbussche, Peter De Smedt zo 28-03-2021 17:30 Terrein 1  
7987 Peter Van Langendonck, eddy seyns peter vandenbussche, Peter De Smedt za 03-04-2021 19:00 Terrein 4  
7324 peter vandenbussche, Peter De Smedt jef Van Etterbeeck, Bram Stas zo 04-04-2021 14:30 Terrein 2  
7319 peter vandenbussche, Peter De Smedt GERD DENS, koen eysscher za 10-04-2021 13:00 Terrein 2  



Vincent Mees, Erwin De Haes
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7386 Vincent Mees, Erwin De Haes jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 03-10-2020 20:30 Terrein 3 3-6,0-6 
7429 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Vincent Mees, Erwin De Haes zo 04-10-2020 16:00 Terrein 6 3-6,5-7 
7382 Vincent Mees, Erwin De Haes Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 18-10-2020 20:30 Terrein 1 6-2,6-2 
7797 Yelle Vermant, Matti Vervloet Vincent Mees, Erwin De Haes za 24-10-2020 20:30 Terrein 2  
7387 Vincent Mees, Erwin De Haes peter vandenbussche, Peter De Smedt zo 25-10-2020 19:00 Terrein 1  
8643 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Vincent Mees, Erwin De Haes za 07-11-2020 19:00 Terrein 5  
8158 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Vincent Mees, Erwin De Haes zo 15-11-2020 17:30 Terrein 6  
7381 Vincent Mees, Erwin De Haes GERD DENS, koen eysscher za 12-12-2020 20:30 Terrein 5  
7385 Vincent Mees, Erwin De Haes Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 16-01-2021 19:00 Terrein 5  
7384 Vincent Mees, Erwin De Haes Ive Mauquoi, Dirk Bols zo 24-01-2021 19:00 Terrein 1  
7981 Peter Van Langendonck, eddy seyns Vincent Mees, Erwin De Haes za 30-01-2021 19:00 Terrein 4  
7847 Walter Van Peer, Marc Velghe Vincent Mees, Erwin De Haes za 06-02-2021 19:00 Terrein 5  
8191 Peter Morel, Nicolas Depraetere Vincent Mees, Erwin De Haes za 20-02-2021 20:30 Terrein 5  
8265 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Vincent Mees, Erwin De Haes zo 07-03-2021 16:00 Terrein 6  
8080 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Vincent Mees, Erwin De Haes zo 14-03-2021 17:30 Terrein 6  
7383 Vincent Mees, Erwin De Haes Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 27-03-2021 20:30 Terrein 3  



Hans Van Dessel, Steve Van Royen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7429 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Vincent Mees, Erwin De Haes zo 04-10-2020 16:00 Terrein 6 3-6,5-7 
7428 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Ive Mauquoi, Dirk Bols za 10-10-2020 14:30 Terrein 5 5-7,2-6 
7427 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 31-10-2020 19:00 Terrein 4  
7849 Walter Van Peer, Marc Velghe Hans Van Dessel, Steve Van Royen zo 15-11-2020 14:30 Terrein 2  
7426 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 22-11-2020 14:30 Terrein 6  
7431 Hans Van Dessel, Steve Van Royen jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 28-11-2020 20:30 Terrein 4  
8160 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 05-12-2020 16:00 Terrein 1  
7432 Hans Van Dessel, Steve Van Royen peter vandenbussche, Peter De Smedt za 12-12-2020 13:00 Terrein 1  
7425 Hans Van Dessel, Steve Van Royen GERD DENS, koen eysscher zo 20-12-2020 13:00 Terrein 1  
8194 Peter Morel, Nicolas Depraetere Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 26-12-2020 19:00 Terrein 2  
7430 Hans Van Dessel, Steve Van Royen Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 27-12-2020 14:30 Terrein 5  
8082 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Hans Van Dessel, Steve Van Royen zo 31-01-2021 16:00 Terrein 2  
7799 Yelle Vermant, Matti Vervloet Hans Van Dessel, Steve Van Royen zo 21-02-2021 16:00 Terrein 6  
7983 Peter Van Langendonck, eddy seyns Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 06-03-2021 14:30 Terrein 1  
8269 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 20-03-2021 17:30 Terrein 2  
8648 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 27-03-2021 17:30 Terrein 5  



Yelle Vermant, Matti Vervloet
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
7793 Yelle Vermant, Matti Vervloet GERD DENS, koen eysscher zo 04-10-2020 17:30 Terrein 2 5-7,3-6 
7797 Yelle Vermant, Matti Vervloet Vincent Mees, Erwin De Haes za 24-10-2020 20:30 Terrein 2  
7801 Yelle Vermant, Matti Vervloet peter vandenbussche, Peter De Smedt zo 01-11-2020 19:00 Terrein 2  
7851 Walter Van Peer, Marc Velghe Yelle Vermant, Matti Vervloet zo 29-11-2020 17:30 Terrein 1  
8273 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Yelle Vermant, Matti Vervloet zo 13-12-2020 17:30 Terrein 2  
8086 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Yelle Vermant, Matti Vervloet za 09-01-2021 17:30 Terrein 2  
8164 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Yelle Vermant, Matti Vervloet za 23-01-2021 17:30 Terrein 2  
7796 Yelle Vermant, Matti Vervloet Ive Mauquoi, Dirk Bols za 06-02-2021 19:00 Terrein 4  
7799 Yelle Vermant, Matti Vervloet Hans Van Dessel, Steve Van Royen zo 21-02-2021 16:00 Terrein 6  
8198 Peter Morel, Nicolas Depraetere Yelle Vermant, Matti Vervloet zo 28-02-2021 19:00 Terrein 2  
7798 Yelle Vermant, Matti Vervloet Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 07-03-2021 16:00 Terrein 4  
7795 Yelle Vermant, Matti Vervloet Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 14-03-2021 19:00 Terrein 3  
7800 Yelle Vermant, Matti Vervloet jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 20-03-2021 19:00 Terrein 2  
7794 Yelle Vermant, Matti Vervloet Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 28-03-2021 19:00 Terrein 3  
8652 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Yelle Vermant, Matti Vervloet za 10-04-2021 19:00 Terrein 4  
7986 Peter Van Langendonck, eddy seyns Yelle Vermant, Matti Vervloet      



Walter Van Peer, Marc Velghe
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8197 Peter Morel, Nicolas Depraetere Walter Van Peer, Marc Velghe za 31-10-2020 20:30 Terrein 2  
7850 Walter Van Peer, Marc Velghe jef Van Etterbeeck, Bram Stas zo 01-11-2020 14:30 Terrein 1  
7985 Peter Van Langendonck, eddy seyns Walter Van Peer, Marc Velghe za 07-11-2020 19:00 Terrein 4  
7849 Walter Van Peer, Marc Velghe Hans Van Dessel, Steve Van Royen zo 15-11-2020 14:30 Terrein 2  
7851 Walter Van Peer, Marc Velghe Yelle Vermant, Matti Vervloet zo 29-11-2020 17:30 Terrein 1  
7852 Walter Van Peer, Marc Velghe peter vandenbussche, Peter De Smedt za 19-12-2020 19:00 Terrein 5  
7845 Walter Van Peer, Marc Velghe Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 27-12-2020 16:00 Terrein 5  
7843 Walter Van Peer, Marc Velghe GERD DENS, koen eysscher zo 03-01-2021 16:00 Terrein 6  
8651 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Walter Van Peer, Marc Velghe za 09-01-2021 20:30 Terrein 5  
8272 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Walter Van Peer, Marc Velghe zo 24-01-2021 16:00 Terrein 6  
7847 Walter Van Peer, Marc Velghe Vincent Mees, Erwin De Haes za 06-02-2021 19:00 Terrein 5  
7848 Walter Van Peer, Marc Velghe Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 14-02-2021 17:30 Terrein 6  
7846 Walter Van Peer, Marc Velghe Ive Mauquoi, Dirk Bols za 20-02-2021 19:00 Terrein 2  
8163 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Walter Van Peer, Marc Velghe zo 14-03-2021 17:30 Terrein 3  
8085 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Walter Van Peer, Marc Velghe zo 28-03-2021 17:30 Terrein 3  
7844 Walter Van Peer, Marc Velghe Maarten Gebruers, Robby Jacobs za 10-04-2021 19:00 Terrein 3  



Peter Van Langendonck, eddy seyns
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8196 Peter Morel, Nicolas Depraetere Peter Van Langendonck, eddy seyns za 03-10-2020 19:00 Terrein 4 6-3,6-2 
7984 Peter Van Langendonck, eddy seyns jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 10-10-2020 17:30 Terrein 1 4-6,6-0,5-10 
8271 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Peter Van Langendonck, eddy seyns za 24-10-2020 16:00 Terrein 3  
7985 Peter Van Langendonck, eddy seyns Walter Van Peer, Marc Velghe za 07-11-2020 19:00 Terrein 4  
7977 Peter Van Langendonck, eddy seyns GERD DENS, koen eysscher za 14-11-2020 14:30 Terrein 4  
7979 Peter Van Langendonck, eddy seyns Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 21-11-2020 17:30 Terrein 3  
7978 Peter Van Langendonck, eddy seyns Maarten Gebruers, Robby Jacobs za 28-11-2020 19:00 Terrein 2  
8650 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Peter Van Langendonck, eddy seyns za 12-12-2020 19:00 Terrein 4  
8084 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Peter Van Langendonck, eddy seyns za 23-01-2021 19:00 Terrein 5  
7981 Peter Van Langendonck, eddy seyns Vincent Mees, Erwin De Haes za 30-01-2021 19:00 Terrein 4  
8162 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Peter Van Langendonck, eddy seyns za 20-02-2021 16:00 Terrein 5  
7982 Peter Van Langendonck, eddy seyns Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 27-02-2021 19:00 Terrein 5  
7983 Peter Van Langendonck, eddy seyns Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 06-03-2021 14:30 Terrein 1  
7980 Peter Van Langendonck, eddy seyns Ive Mauquoi, Dirk Bols za 27-03-2021 19:00 Terrein 2  
7987 Peter Van Langendonck, eddy seyns peter vandenbussche, Peter De Smedt za 03-04-2021 19:00 Terrein 4  
7986 Peter Van Langendonck, eddy seyns Yelle Vermant, Matti Vervloet      



Andert Daemen, Mathias Vanderhallen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8639 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Andert Daemen, Mathias Vanderhallen za 26-09-2020 17:30 Terrein 2 6-3,6-2 
8076 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen GERD DENS, koen eysscher zo 27-09-2020 17:30 Terrein 1  
8261 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Andert Daemen, Mathias Vanderhallen zo 11-10-2020 16:00 Terrein 3 2-6,6-2,7-10 
8079 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Ive Mauquoi, Dirk Bols za 24-10-2020 19:00 Terrein 4  
8077 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 15-11-2020 16:00 Terrein 2  
8081 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 21-11-2020 17:30 Terrein 1  
8086 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Yelle Vermant, Matti Vervloet za 09-01-2021 17:30 Terrein 2  
8083 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 16-01-2021 17:30 Terrein 3  
8187 Peter Morel, Nicolas Depraetere Andert Daemen, Mathias Vanderhallen za 16-01-2021 19:00 Terrein 4  
8084 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Peter Van Langendonck, eddy seyns za 23-01-2021 19:00 Terrein 5  
8082 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Hans Van Dessel, Steve Van Royen zo 31-01-2021 16:00 Terrein 2  
8154 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Andert Daemen, Mathias Vanderhallen za 06-02-2021 17:30 Terrein 2  
8087 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen peter vandenbussche, Peter De Smedt za 27-02-2021 19:00 Terrein 4  
8078 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 06-03-2021 17:30 Terrein 4  
8080 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Vincent Mees, Erwin De Haes zo 14-03-2021 17:30 Terrein 6  
8085 Andert Daemen, Mathias Vanderhallen Walter Van Peer, Marc Velghe zo 28-03-2021 17:30 Terrein 3  



Mike Steylaerts, Jan Pelckmans
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8165 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans peter vandenbussche, Peter De Smedt zo 27-09-2020 19:00 Terrein 2 2-6,2-6 
8157 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Ive Mauquoi, Dirk Bols zo 11-10-2020 19:00 Terrein 3 6-1,6-1 
8156 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 25-10-2020 16:00 Terrein 6  
8158 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Vincent Mees, Erwin De Haes zo 15-11-2020 17:30 Terrein 6  
8268 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Mike Steylaerts, Jan Pelckmans zo 29-11-2020 17:30 Terrein 2  
8160 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 05-12-2020 16:00 Terrein 1  
8159 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 12-12-2020 17:30 Terrein 3  
8646 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Mike Steylaerts, Jan Pelckmans za 26-12-2020 17:30 Terrein 2  
8153 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans GERD DENS, koen eysscher zo 27-12-2020 19:00 Terrein 2  
8161 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans jef Van Etterbeeck, Bram Stas zo 03-01-2021 19:00 Terrein 2  
8155 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Maarten Gebruers, Robby Jacobs za 09-01-2021 16:00 Terrein 5  
8164 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Yelle Vermant, Matti Vervloet za 23-01-2021 17:30 Terrein 2  
8154 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Andert Daemen, Mathias Vanderhallen za 06-02-2021 17:30 Terrein 2  
8162 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Peter Van Langendonck, eddy seyns za 20-02-2021 16:00 Terrein 5  
8193 Peter Morel, Nicolas Depraetere Mike Steylaerts, Jan Pelckmans zo 07-03-2021 19:00 Terrein 2  
8163 Mike Steylaerts, Jan Pelckmans Walter Van Peer, Marc Velghe zo 14-03-2021 17:30 Terrein 3  



Peter Morel, Nicolas Depraetere
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8196 Peter Morel, Nicolas Depraetere Peter Van Langendonck, eddy seyns za 03-10-2020 19:00 Terrein 4 6-3,6-2 
8197 Peter Morel, Nicolas Depraetere Walter Van Peer, Marc Velghe za 31-10-2020 20:30 Terrein 2  
8189 Peter Morel, Nicolas Depraetere Jan Heylen, Peter Vanheuckelom zo 15-11-2020 20:30 Terrein 3  
8195 Peter Morel, Nicolas Depraetere jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 21-11-2020 20:30 Terrein 5  
8194 Peter Morel, Nicolas Depraetere Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 26-12-2020 19:00 Terrein 2  
8188 Peter Morel, Nicolas Depraetere Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 03-01-2021 19:00 Terrein 3  
8199 Peter Morel, Nicolas Depraetere peter vandenbussche, Peter De Smedt za 09-01-2021 13:00 Terrein 5  
8187 Peter Morel, Nicolas Depraetere Andert Daemen, Mathias Vanderhallen za 16-01-2021 19:00 Terrein 4  
8192 Peter Morel, Nicolas Depraetere Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 23-01-2021 19:00 Terrein 2  
8191 Peter Morel, Nicolas Depraetere Vincent Mees, Erwin De Haes za 20-02-2021 20:30 Terrein 5  
8198 Peter Morel, Nicolas Depraetere Yelle Vermant, Matti Vervloet zo 28-02-2021 19:00 Terrein 2  
8193 Peter Morel, Nicolas Depraetere Mike Steylaerts, Jan Pelckmans zo 07-03-2021 19:00 Terrein 2  
8644 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Peter Morel, Nicolas Depraetere za 13-03-2021 20:30 Terrein 5  
8186 Peter Morel, Nicolas Depraetere GERD DENS, koen eysscher za 27-03-2021 20:30 Terrein 5  
8190 Peter Morel, Nicolas Depraetere Ive Mauquoi, Dirk Bols za 10-04-2021 20:30 Terrein 4  
8266 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Peter Morel, Nicolas Depraetere      



Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8264 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Ive Mauquoi, Dirk Bols za 03-10-2020 17:30 Terrein 3 4-6,2-6 
8261 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Andert Daemen, Mathias Vanderhallen zo 11-10-2020 16:00 Terrein 3 2-6,6-2,7-10 
8260 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck GERD DENS, koen eysscher za 17-10-2020 16:00 Terrein 4 6-3,5-7,12-14 
8271 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Peter Van Langendonck, eddy seyns za 24-10-2020 16:00 Terrein 3  
8268 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Mike Steylaerts, Jan Pelckmans zo 29-11-2020 17:30 Terrein 2  
8273 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Yelle Vermant, Matti Vervloet zo 13-12-2020 17:30 Terrein 2  
8267 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Martijn Smeuninx, Guy Guldentops zo 20-12-2020 17:30 Terrein 1  
8263 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 16-01-2021 17:30 Terrein 5  
8272 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Walter Van Peer, Marc Velghe zo 24-01-2021 16:00 Terrein 6  
8270 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 30-01-2021 17:30 Terrein 5  
8647 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck za 06-02-2021 17:30 Terrein 5  
8262 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Maarten Gebruers, Robby Jacobs zo 28-02-2021 16:00 Terrein 1  
8265 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Vincent Mees, Erwin De Haes zo 07-03-2021 16:00 Terrein 6  
8269 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 20-03-2021 17:30 Terrein 2  
8274 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck peter vandenbussche, Peter De Smedt zo 28-03-2021 17:30 Terrein 1  
8266 Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck Peter Morel, Nicolas Depraetere      



Yves De Schauwer, Franky Schautteet
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
8639 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Andert Daemen, Mathias Vanderhallen za 26-09-2020 17:30 Terrein 2 6-3,6-2 
8645 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Martijn Smeuninx, Guy Guldentops za 03-10-2020 20:30 Terrein 4 7-6,4-6,10-4 
8643 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Vincent Mees, Erwin De Haes za 07-11-2020 19:00 Terrein 5  
8653 Yves De Schauwer, Franky Schautteet peter vandenbussche, Peter De Smedt za 14-11-2020 19:00 Terrein 4  
8642 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Ive Mauquoi, Dirk Bols za 28-11-2020 20:30 Terrein 2  
8650 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Peter Van Langendonck, eddy seyns za 12-12-2020 19:00 Terrein 4  
8646 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Mike Steylaerts, Jan Pelckmans za 26-12-2020 17:30 Terrein 2  
8651 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Walter Van Peer, Marc Velghe za 09-01-2021 20:30 Terrein 5  
8640 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Maarten Gebruers, Robby Jacobs za 23-01-2021 16:00 Terrein 1  
8647 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Luc Torfs, Christoph Van Causbroeck za 06-02-2021 17:30 Terrein 5  
8638 Yves De Schauwer, Franky Schautteet GERD DENS, koen eysscher za 13-02-2021 20:30 Terrein 4  
8641 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Jan Heylen, Peter Vanheuckelom za 20-02-2021 17:30 Terrein 2  
8649 Yves De Schauwer, Franky Schautteet jef Van Etterbeeck, Bram Stas za 27-02-2021 20:30 Terrein 2  
8644 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Peter Morel, Nicolas Depraetere za 13-03-2021 20:30 Terrein 5  
8648 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Hans Van Dessel, Steve Van Royen za 27-03-2021 17:30 Terrein 5  
8652 Yves De Schauwer, Franky Schautteet Yelle Vermant, Matti Vervloet za 10-04-2021 19:00 Terrein 4  


 
   © 2010-2012 't sas sitemap i.s.m. snelweb design